Wydajne zarządzanie dokumentami

Zwiększenie efektywności pracy na dokumentach

Obieg dokumentów w firmie

Centralne, bezpieczne miejsce składowania dokumentów

W ramach ustaleń między firmą Datacomp Sp. z o.o. oraz firmą Grenkeleasing sp. z o.o. możliwe stało się nabycie oprogramowanie M-Files na zasadach Leasingu. Klienci firmy Datacomp mają możliwość uzyskania dobrych warunków leasingowych na oprogramowanie i sprzęt komputerowy.

M-Files 2015 – nowe funkcje, nowe możliwości!

 m-files

Dlaczego warto wybrać M-Files 2015?

  m-files2Już w ponad 100 krajach tysiące firm używa systemu M-Files centralizując własne zasoby sieciowe, zasoby w chmurze oraz budując zaawansowane środowiska hybrydowe. Wzrasta wydajność i jakość pracy, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami. M-Files to platforma wielojęzykowa, zapewnia pracę w 26 językach. M-files doceniony został min. przez firmy takie jak: AstraZeneca, SAS, Securitas, EADS, inne…  

M-Files Enterprise Content Management (ECM) to zmiana sposobu zarządzania firmą, bezpieczeństwo i dostęp do informacji w oparciu o unikalne podejście bazujące na metadanych i treściach. To organizacja dokumentów, procesów i wszystkich danych w oparciu o zawartość bez znaczenia na miejsce przechowywania.

Najważniejsze funkcje i usprawniania w M-Files 2015

 

M-Files wprowadza liczne nowe funkcjonalności i usprawnienia, znacząco podnoszące wydajność, niezawodność oraz skalowalność rozwiązania. Wzrasta produktywność pracowników i efektywność wykonywanych zadań.

 • Graficzny Kreator Workflow – W nowym M-Files 2015 można tworzyć diagramy przepływu pracy (Workflow), używając graficznego interfejsu. Wygodny, wizualny podgląd wszystkich procesów biznesowych z szybkim dostępem do zawansowanych opcji.
 
 • M-Files Web – Dodano wiele udogodnień do M-Files Web, min. rozbudowane formularze metadanych oraz wprowadzanie plików za pomocą opcji przeciągnij i upuść (drag and drop).
 
 • Replikacja w chmurze – Replikacja danych w chmurze jest łatwiejsza i bezpieczniejsza, dzięki czemu zapewnia ciągłość pracy i utrzymanie ścisłej kontroli nad dostępem do informacji.
 
 • Jeszcze lepsza wydajność – cała struktura bazy danych została zoptymalizowana pod kątem najwyższej wydajności i skalowalności w M-Files 2015. Dzięki dodatkowym usprawnieniom znacząco wzrosła wydajność, prędkość zapisu i przeszukiwania.
 
 • Bezpieczniejsze Szyfrowanie – Bezpieczeństwo danych w M-Files jest dla nas najwyższym priorytetem. Teraz dane można zabezpieczać z użyciem szyfrowania AES-256. Szyfrowanie jest zgodne z FIPS (Federal Information Processing Standard) w standardzie 140-2.
 
 • Autentykacja Federacyjna – M-Files wspiera standard autentykację stowarzyszoną (federated authentication) i obsługę współdzielonych kluczy wstępnych (pre-shared keys), które umożliwiają dużo bezpieczniejsze, zdalne połączenia do systemu M-Files. Można również wykorzystać funkcjonalność wielopoziomowego uwierzytelniania MFA (multi-factor authentication) dla różnych modeli zabezpieczeń.

M-Files 2015 BETA – zapowiedź nowości!

M-Files Beta

 

Już wkrótce nowa wersja M-Files 2015 beta, a w niej:

 

 • Graficzny workflow.

M-Files Beta

 

 • Nowe opcje wyszukiwania dokumentów w WebAccess.
 • Dodatkowe szyfrowanie danych na serwerze.
 • Wiele innych usprawnień zwiększających wydajność i szybkość systemu.

Nowy M-Files 10.2 już dostępny!

M-Files

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już nowa wersja M-Files 10.2.

Nowe funkcjonalności wersji 10.2:
 • Nowe aplikacje mobilne M-Files.
 • Usprawnienia pracy w M-Files poprzez przeglądarki internetowe (edycja metadanych, a także podgląd dokumentów w przeglądarce).
 • Możliwość dodawania adnotacji i znaczników w dokumentach.
 • Wsparcie dla AutoCAD LT 2015 SP1.
 • Wsparcie dla szyfrowanych połączeń RPC.
 • Lepsze wsparcie dla środowiska Citrix.
 • Dodatkowe usprawnienia M-Files UI Extensibility Framework
   
  Szczegółowe informacje znajdziesz na M-Files 10.1 and 10.2 new features.    
  Download

M-Files na konferencji w Warszawie

Gigacon 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji EOIF GigaCon ‑ Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, która odbędzie się w dniach 29-30 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat nowoczesnego oprogramowania klasy ECM/DMS jakim jest system M-Files. Doświadczeni eksperci firmy Datacomp odpowiedzialni za wdrożenia systemu odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Strona konferencji:

http://gigacon.pl/event/eoif-gigacon-elektroniczny-obieg-informacji-w-firmie-29-30-lipca-2014-warszawa/

Dostęp do dokumentów gdziekolwiek jesteś

M-Files

M-Files umożliwia dostęp do Twoich dokumentów gdy jesteś w drodze lub jeśli nie możesz być online.

M-Files M-Files M-Files

Potrzebujesz mieć dostęp do ważnych dokumentów gdy jesteś poza firmą lub nie masz dostępu do internetu? Aplikacje mobilne M-Files umożliwiają ci dostęp do dokumentów z iPhone, iPad, Android oraz Windows Phone.  Zainstaluj aplikację mobilną M-Files ze strony Apple App StoreGoogle Play lub Windows Store.

Jesteś poza zasięgiem? Nie masz dostępu do internetu? To nie problem – po prostu użyj M-Files w trybie offline i korzystaj z pełnej funkcjonalności systemu. M-Files pozwala na oznaczanie dokumentów, do których chcesz mieć dostęp nawet, gdy nie będziesz miał połączenia z serwerem. Kiedy stracisz połączenie możesz nadal pracować na dokumentach, a M-Files uaktualni wersję na serwerze jak tylko połączenie zostanie przywrócone.

Zobacz jak M-Files może usprawnić pracę w Twojej firmie. Pobierz wersję demo już teraz.

M-Files na konferencji w Krakowie 21 maja

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji EOIF GigaCon ‑ Elektroniczny Obieg informacji w Firmie, która będzie miała miejsce w Krakowie dnia 21 maja. Podczas konferencji eksperci z firmy Datacomp udzielać będą szczegółowych informacji na temat funkcjonalności oferowanych przez nowoczesny system M-Files 10.0

Strona konferencji:

http://gigacon.org/eoif_krakow/2014/

Zapisy:

http://gigacon.org/eoif_krakow/2014/rejestracja

M-Files na konferencji w Warszawie 12 lutego

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji EOIF GigaCon ‑ Elektroniczny Obieg informacji w Firmie, która będzie miała miejsce w Warszawie dnia 12 lutego. Spotkanie będzie doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat nowoczesnego systemu klasy ECM/DCM jakim jest system M-Files 10.0 Doświadczeni eksperci z firmy Datacomp odpowiedzą na Państwa pytania a także prezentować będą korzyści wynikające z zastosowania systemu zarządzania dokumentacją M-Files.

Strona konferencji:

http://gigacon.org/eoif_warszawa/2014

Zapisy:

http://gigacon.org/eoif_warszawa/2014/rejestracja

M-Files na konferencji w Gdańsku 11 grudnia

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji EOIF GigaCon ‑ Elektroniczny Obieg informacji w Firmie, która będzie miała miejsce w Gdańsku dnia 11 grudnia.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat nowoczesnego systemu klasy ECM/DMS jakim jest system M-Files.

Doświadczeni eksperci z firmy Datacomp odpowiedzą na Państwa pytania a także prezentować będą najnowszą wersję systemu M-Files 10.0

Strona konferencji:

http://gigacon.org/eoif_gdansk/2013

Zapisy:

http://gigacon.org/eoif_gdansk/2013/rejestracja

M-Files na konferencji w Warszawie 24-25 lipca

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję EOIF GigaCon ‑ Elektroniczny Obieg informacji w Firmie, która odbędzie się 24-25 lipca w Warszawie. Podczas konferencji, w sesji plenarnej, zostanie zaprezentowany program M-Files. Będzie to okazja, aby spotkać się z przedstawicielami firmy Datacomp odpowiedzialnymi za wdrożenia programu M-Files oraz na zapoznanie się z funkcjonalnością tego systemu klasy ECM/DMS. Zachęcamy również do oddawania głosów na system M-Files w konkursie „Złoty Bit”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego z pośród prezentowanych systemów. Wierzymy, że oferowany przez nas produkt ma duże szanse na wygraną. Konkurs odbędzie się wśród uczestników konferencji.

Strona konferencji:

http://gigacon.org/eoif_warszawa/2013

Zapisy:

http://gigacon.org/eoif_warszawa/2013/rejestracja

Architektura/Konstrukcje Inżynieria produkcji Zarzdzanie dokumentacja Finanse/Księgowość Kancelarie prawne Medycyna/Farmacja