Wydajne zarządzanie dokumentami

Zwiększenie efektywności pracy na dokumentach

Obieg dokumentów w firmie

Centralne, bezpieczne miejsce składowania dokumentów

M-Files – Zarządzanie Dokumentacją Elektroniczną

Zarządzanie dokumentami w systemie M-Files charakteryzują:

Łatwość użycia

Minimalizuje koszty szkolenia i czas wdrożenia programu.

Duże możliwości

Szereg narzędzi zapewni wydajne zarządzanie dokumentami od etapu wprowadzania po archiwizację.

Konfigurowalność

Umożliwia dopasowanie do potrzeb. Struktura systemu jest tworzona pod dostarczone założenia. Dzięki tym cechom oraz funkcjom takim jak elektroniczny obieg dokumentów, M-Files sprawdza się w wielu różnych branżach i służy różnym zastosowaniom.

Główne cechy M-Files to:


Narzędzia szybkiego wyszukiwania dokumentów

Wpływa to na ogólną wydajność pracy w przedsiębiorstwie. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czynności np. tworzenia oferty, bądź szybkie znalezienie danej dokumentacji projektowej.

Wspólny system zarządzania dokumentami w obrębie firmy

Wspólny system zarządzania dokumentami w obrębie firmy.

Komputery połączone z serwerem zezwalają na zarządzanie dokumentami we wspólnym systemie w obrębie firmy, dzięki czemu zasoby są współdzielone pomiędzy użytkownikami.


Historia wersji każdego pliku

Historia każdej modyfikacji pliku dostępna jest na serwerze, co umożliwia pobranie dowolnej wersji dokumentu oraz sprawdzenie parametrów wszystkich dokonanych zmian.
Historia wersji każdego pliku

Integracja z Windows Explorer

System zintegrowany jest z przeglądarką Windows Explorer

Główny interfejs programu jest oparty o Windows Explorer, co znacząco ułatwia przystosowanie się do nowego programu. Zapewnia pracę w znanym i przyjaznym środowisku, w którym użytkownicy systemu Windows na co dzień pracują na plikach.

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów usprawnia zatwierdzanie projektów oraz upraszcza skomplikowane procesy przepływu zadań. Tworzy w ten sposób wydajny i złożony workflow.
Obieg dokumentów

Interfejs oparty o stronę internetową

Interfejs w oparciu o stronę internetową

Ten alternatywny interfejs programu umożliwia korzystanie z programu dla przez użytkowników systemów Windows, Linux lub Mac OS. Dostęp do zasobów wymaga od urządzenia jedynie przeglądarki internetowej z dostępem do Internetu.

Mobilny interfejs programu

Dzięki mobilnemu interfejsowi z programu można korzystać również z urządzeń mobilnych.
Mobilny interfejs programu

Dokumenty w chmurze

Dokumenty w chmurze lub serwer firmowy

Opcja „dokumenty w chmurze” umożliwia przechowywanie dokumentów na serwerze zewnętrznym z zapewnioną niezbędną infrastrukturą dostępu z dowolnego miejsca. Jednocześnie zachowane są wysokie zabezpieczenia przechowywanych zasobów. „Serwer firmowy” to komputer pracujący w charakterze serwera w Twojej firmie. Sam decydujesz o tym jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Architektura/Konstrukcje Inżynieria produkcji Zarzdzanie dokumentacja Finanse/Księgowość Kancelarie prawne Medycyna/Farmacja