Zarządzanie Nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami - MFilesDokumentacja transakcji na rynku nieruchomości.

Transakcje na rynku nieruchomości opierają się na przepływie dokumentów: ofert i umów do sprawozdań sprzedaży, analiz i ocen, informacji, umów pożyczek, leasingu. Terminowe i dokładne tworzenie, zarządzanie i przetwarzanie tych dokumentów jest kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa na rynku nieruchomości. M-Files, jako system do zarządzania dokumentacją elektroniczną, zapewnia bezpieczne, łatwe w użyciu i bezpieczne narzędzie do elektronicznego zarządzania dokumentami i transakcjami dla rynku nieruchomości.

Zarządzanie dokumentami i błyskawiczna lokalizacja wszelkiego rodzaju plików, w tym dokumentów papierowych i e-mail

M-Files umożliwia bezproblemowe zarządzanie informacjami i dokumentami związanymi z nieruchomościami, w tym ofertami, umowami itp. Ponadto, podstawowe dokumenty biznesowe związane z codzienną działalnością firmy mogą być zarządzane i śledzone. Obsługa e-maili i dokumentów papierowych przebiega sprawnie dzięki zintegrowanemu skanowaniu OCR (Optical Character Recognition), który rozpoznaje zawartość tekstową dokumentów i umożliwia jej odnajdywanie w plikach PDF.

Automatyzacja procesów w celu przyspieszenia transakcji i poprawy rentowności na rynku nieruchomości

M-Files pomaga zautomatyzować przepływ wszelkiego rodzaju procesów biznesowych, od prostych procesów do zatwierdzenia wieloetapowego przepływu pracy z wieloma zainteresowanymi stronami, zadań, powiadomień, przypomnień i podpisów elektronicznych, w celu zapewnienia zgodności z wszelkich działań obowiązującymi przepisami. Dzięki wyeliminowaniu zależności od dokumentów papierowych, transakcje zostają przyspieszone, błędy wyeliminowane, praca zajmuje mniej czasu, a podjęte działania zostają szybciej zamknięte przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Typowe zastosowania i korzyści płynące z zarządzania dokumentami w firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami

  • Organizowanie i indeksowanie dokumentów przez przypisanie etykiety pełnomocnika, nieruchomości, daty zamknięcia lub innego kryterium.
  • Wyszukiwanie i pobieranie dokumentów poprzez wpisanie słów kluczowych lub wyszukiwanie konkretnego słowa w dokumencie.
  • Automatyzacja procesów przeglądu, zatwierdzenia oferty, umowy, informacji i innych ważnych dokumentów w obrocie nieruchomościami.
  • Efektywne zarządzanie i śledzenie e-maili i skanowanych dokumentów papierowych.
  • Zapewnienie zdalnego dostępu dla brokerów, agentów współpracowników poza biurem i zapewnienie klientom dostępu do dokumentów.
Architektura/Konstrukcje Inżynieria produkcji Zarzdzanie dokumentacja Finanse/Księgowość Kancelarie prawne Medycyna/Farmacja